تشکیلات

هجدهمین دوره انتخابات آزاد انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه سمنان با 2828 رأی برگزار شد.

انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه سمنان که یکی از قدیمی‌ترین دفاتر انجمن‌های اسلامی کشور است هجدهمین دوره انتخابات آزاد خود را هفته گذشته برگزار کرد.

نتایج نهایی هجدهمین دوره انتخابات، پس از پایان یافتن مرحله شمارش آرا از مجموع ۲۸۲۸ رأی مأخوذه به ترتیب آقایان سجاد اسدی، مهدی خوش سیما، علی گیوه فروشها و فرهود فودازی حائز اکثریت آرا شدند.


این دوره از انتخابات از ساعت ۸ صبح شنبه ۲۵ اردیبهشت ماه آغاز و تا ساعت ۲۴ جمعه ۳۱ اردیبهشت ماه به صورت الکترونیکی و در سیستم جامع دانشگاهی گلستان برگزار گردید.

حسین شهنی،دبیر کمیته برگزاری هجدهمین دوره انتخابات آزاد انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه سمنان با بیان اینکه در مجموع،۵۰ نفر از برادران و ۳۳ نفر از خواهران به عنوان کاندیدا به رقابت پرداختند تصریح کرد: در پایان ۱۱نفر از برادران و ۹ نفر از خواهران با رأی دانشجویان به عنوان شورای مرکزی انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه سمنان انتخاب می شوند.

گفتنی است انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه سمنان یکی از قدیمی‌ترین دفاتر انجمن‌های اسلامی کشور است که از سال ۱۳۶۲ تاکنون در این دانشگاه فعال است و از تشکل های موسس اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه‌های سراسر کشور به حساب می آید و با نصاب آرا کسب شده، این تشکل همچون سالیان گذشته به عنوان بزرگترین تشکل دانشجویی استان سمنان معرفی می‌شود.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا