[elementor-template id="2553"]
اخبارتشکیلات

اردوی آموزشی-تشکیلاتی “نگاه نو” برگزار شد

همانند سالیان گذشته اردوی نگاه نو با هدف ارائه ی نگرشی جدید از کار تشکیلاتی به اعضا با حضور جمعی از فعالین این تشکل در شهر مقدس قم برگزار شد.
این اردو با عنایت حضرت معصومه (س) در ایام ولادت با سعادت این حضرت و همچنین دهه ی کرامت از 12 ام الی 15 ام مردادماه با  حضور اساتید ارزشمندی در کلاس ها و بخش های مختلف برگزار گردید.


در روز ابتدایی این اردو کلاسی با عنوان اخلاق تشکیلاتی توسط استاد گرانقدر حجت الاسلام و المسلمین قدس پور به اعضای حاضر در اردو ارائه شد.
پس از آن دو تن از اعضای سابق این تشکل یعنی آقایان گیوه فروشها و عسکری نژاد به صورت جلساتی و به ترتیب در باب  چگونگی هدف گذاری و کار تشکیلاتی و چگونگی کار در هیئت صحبت کردند.
در پایان این روز، همه ی اعضا به مسجد مقدس جمکران مشرف گشتند و در جلسه ی دیداری که با تولیت محترم مسجد مقدس جمکران –جناب حجت الاسلام و المسلمین رحیمیان- برگزار شد از فرمایشات ایشان بهره مند شدند.
در روز دوم اردو جناب آقای عموزاده از فعالین و تئوریسین های اسبق اتحادیه انجمن های اسلامی مستقل کارگاهی دو جلسه ای را با عنوان “دید استراتژیک” ارائه کردند.

photo_2016-08-08_12-09-30photo_2016-08-08_12-09-34
بعد از ایشان جلسه ای تشکیلاتی با ارائه نکاتی تشکیلاتی به وسیله ی آقای شهنی از اعضای سابق این تشکل برگزار گردید.
در روز سوم این اردو جناب آقای مشتاقی جلسه ای مباحثه ای با عنوان چرایی کار در انجمن اسلامی ارائه کرده و کلاس بعدی این روز با عنوان آناتومی انتخابات توسط جناب آقای نجابت دبیر سیاسی اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل برگزار شد.

photo_2016-08-08_12-09-27
شایان ذکر است که در خلال کلاس های روز های دوم و سوم اردو، جلسات متعدد شورای مرکزی انجمن اسلامی و شورای هیئت محبان روح الله نیز برگزار گردید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا